Язык сайта:  
Ukrainian
Дитяче фотографування. Фотограф Годуннова Ганна

На цій сторіночці Ви знайдете емоційні фотографії дітей, які не залишать Вас в байдужості, а так само родинні фото, які стануть особливою цінністю для всієї сім'ї. Такі фотографії будуть відмінною прикрасою для вашого будинку, домашнього фотоальбому і нагадуванням про неповторні, швидкоплинні, щасливі і незабутні моменти  життя".
Не чекайте, поки Ваше дитя виростить, що б почати його фотографувати. Прагніть зробити фото свого маляти вже з перших місяців. Адже в перші дні життя, в перший місяць, карапуз міняється на очах щодня. Діток від 3 місяців складно вже назвати новонародженими. Вони вже познайомилися з навколишнім світом, готові його пізнавати. З цього віку починається самий швидкоплинний період в житті маляти. Фотографія зроблена в цей цікавий і насичений період (3 місяці - 3 роки), відображує внутрішній світ дитяти, його емоції і безпосередність.


При замовленні дитячого і родинного фотографування, Ви можете висловити свої побажання, вони обов'язково будуть враховані, а так само постараюся максимально втілити Ваші фантазії в реальність, а сам процес зйомки буде відбувається як для дитяти так і для всієї сім'ї максимально спокійно і невимушено.Творческие фотовстречи в Запорожье | Фотовстреча - Детство
Фотосесії - Дитяче фотографування

3 июля 2011 года в г. Запорожье была проведена фотовстреча "Детство". Фотосъемка проходила на каскаде Радуга, парк Вознесеновский и плавно переходящая на пляж. Пришедшие на фотовстречу модели и фотографы получили массу удовольствия и впечатления от пройденной совместной фотосъемки. Девочки пришли в ярких платьях, взяли с собой свои любимые игрушки, скакалки, мыльные пузыри и прочую атрибутику. В результате все модели обрели новые красочные фотоснимки, которые будут отличным воспоминание о проведенном времени.

Смотреть
 
Дитяча фотозйомка | Дитяча фотозйомка в Запоріжжі
Фотосесії - Дитяче фотографування

Пропонуємо послуги фотозйомки під час сімейних свят: дні народження, ранки; вихідних прогулянок і будь-яких інших сімейних заходів. Так само Ви склепити замовити не тільки фотозйомку, але і красиве оформлення фотографій для дитячого альбому. У деяких випадках фотозйомка дитини в інтер'єрі (будинку) буде краще для Вашої дитини, так як для дітей буде знайома обстановка в якій вони відчувають себе невимушено і комфортно.

Дивитися
 
Дитяча фотосесія | Ч\Б фотозйомка
Фотосесії - Дитяче фотографування

Чорно-біла фотографія Представляє окремий світ! Один і той же знімок може бути представлений як в кольорі так і в чорно-білому варіанті, але передавати відчуття і емоції він буде зовсім по різному. Можно сказати, що в ч\б фотографіях є щось таке, що просто неможливо передати в кольорі: неповторне, захоплююче, справжнє. Чорно-біле фото буде бажане завжди!

Дивитися
 
Дитяче фотографування | Фотозйомка дитяча. Мария
Фотосесії - Дитяче фотографування

Дивитися
 


Весільні фото

Весільний фотограф в Запоріжжі, фотографування весіллів і урочистостей

Послуги весільного фотографа, фотографування весіллів, фотограф на весілля, фото весіллів і урочистостей

дивитися галерею

Весільні колажі

Весільний фотограф, весільні колажі

створення весільних колажів, оформлення весільного альбому, обробка весільних фотографій

дивитися галерею

Дитячі фото

Дитячий фотограф, фотосет дитячий, фотограф Запоріжжя

дитяче фотографування, родинне фотографування, дитячі колажі, фотографування майбутніх мам

дивитися галерею

Фотосесії

індивідуальні фотосесии, портфолио для моделей

Проведення фотосесії на природі, фотографування в інтер'єрі, фотосесія в студії, портретне фотографування, фото на документи

дивитися галерею

Рекламне фото

рекламне фото, фото для реклами

Рекламне фотографування, об'єктна фотографія, проведення фотографувань інтер'єрів і фасадів, рекламне фотоо

дивитися галерею

Rambler's Top100 свадебное фото